Máte dotaz? Zeptejte se!

Kontaktní formulář

Jméno
Příjmení
Telefon
E-mail
Váš dotaz nebo zpráva
 
Zavřít

E-book ke stažení

E-mail
 
Zavřít
Menu

O nás

Určitě jste už ve svém životě vyslovili větu: "Peníze nejsou všechno." Přesto jsou peníze pro život velmi důležité, a abyste je získali, musíte tvrdě pracovat. Prohlédněte si svůj měsíční výpis z účtu a svou výplatní pásku. Kam se všechny ty peníze, které jste vydělali, ztrácejí? Máte pocit, že si nedopřáváte žádný luxus a přesto se Vám peněz nedostává? Je pravděpodobné, že i ve Vaší domácnosti leží skryté peníze. Peníze, na které ani nemyslíte, protože je jednoduše každý měsíc platíte, aniž byste z nich něco měli. Většinou se schovají v šuplíku, kam ukládáte smlouvy s pojišťovnami, bankami, stavebními spořitelnami a ostatními finančními institucemi.“

Jsme společnost Stone & belter, která poskytuje strategické poradenství v oblasti financí, investic, daní a realit. Nabízíme komplexní správu Vašeho majetku a vše, co poradíme, umíme také zrealizovat. Díky ucelenosti služeb a kooperaci našich odborníků ze všech čtyř sekcí dokážeme zanalyzovat Váš problém či požadavek přesně tak, jak je třeba - zcela nezávisle a v celé jeho šíři - a navrhnout tak nejlepší možné řešení. Naše služby jsou určené fyzickým i právnickým osobám a žádný klient pro nás není příliš malý či velký. Své služby nabízíme také formou placeného poradenství, které nabírá stále více na důležitosti v rámci celého know-how firmy. Jedná se o komplexní, dlouhodobou správu a individuální péči o klienta, ke které využíváme veškeré znalosti a schopnosti našich odborníků ze čtyř sekcí.

Neobávejte se, že osobní poradenství je službou jen pro movité. Věřte, že dokážeme efektivně pomoci klientovi s příjmem 8.567 Kč měsíčně stejně jako s 250.000 Kč. Právě lidé, kteří musí obrátit každou korunu před jejím utracením, by měli hledat pomoc odborníka, který jim poradí jak účinně šetřit nebo množit své peníze.

Díky dlouholeté praxi v oboru víme, jak mít spokojené a nadšené klienty. Sami se můžete přesvdčit.

Další informace o nás :) najdete na

www.stoneandbelter.cz/profil/15/ondrej-marek

http://cz.linkedin.com/pub/ondrej-marek/54/419/971

2010-2018 © Refixace.cz. Všechna práva vyhrazena. Kontaktní informace.