Máte dotaz? Zeptejte se!

Kontaktní formulář

Jméno
Příjmení
Telefon
E-mail
Váš dotaz nebo zpráva
 
Zavřít

E-book ke stažení

E-mail
 
Zavřít
Menu

O nás

Ve finančním poradenství pracuji od roku 2002. Od počátku mé úspěšné kariéry finančního poradce jsem vnímal finance a reality jako spojené nádoby a tento inovativní přístup také řada známějších firem poznala později. Nejsme dinosauři, adaptujeme se na nové prostředí a jsme lídři v našem oboru.

Víme, že se vše v životě mění. Proto jsme tu pro vás a vždy budeme. Cítíme silnou potřebu abyste měli vždy minimálně jednoho celoživotního partnera, kterému můžete věřit. Jsme kompetentní, zdravě sebevědomí a s pokorou přijímáme, že s vámi budeme řešit peníze a život.

Abychom našim klientům mohli poskytnout maximální kvalitu služeb, vytvořili jsme ve firmě 4 sekce s profesionály ve svých oborech. Díky nim mají naši klienti vše pod jednou střechou a poradci dokážou klienta komplexně obsloužit.

Osobní finance: přijďte se poradit s profesionálem, jak nastavit vaše rodinné finance, jak si zajistit kvalitní bydlení, spořit dětem na studia, či se zajistit na důchod.

Privátní poradenství: složíme vám portfolio tak, jak bychom ho složili sobě. Pracuje u nás řada bývalých a velmi zkušených investičních bankéřů. Teď budeme pracovat pro vás, nikoliv pro banku.

Firemní finance: chcete ušetřit na poplatcích, či jiných bankovních a pojistných produktech? Daňově optimalizovat? Případně zajistit financování, nebo poradit, jak se na podobnou situaci připravit? Máme pro vás finančního ředitele, který vše zařídí.

Realitní sekce: pomůžeme s koupí, prodejem či pronájmem nemovitosti. Chcete investiční byt a nechcete se o nic starat?

Důvod proč pečujeme o vás a vaše peníze, nejsou peníze.


http://cz.linkedin.com/pub/ondrej-marek/54/419/971

 

Finanční služby propagované a nabízené na tomto webu poskytuje společnost Refixace hypoték s.r.o., Ondřej Marek a zde uvedení poradci jako fyzické osoby, kteří jsou v oblasti:

- pojištění registrovaní podle zákona č. 38/2004 Sb. jako podřízení pojišťovací zprostředkovatelé pojišťovacího agenta,
- investic a doplňkového penzijního spoření podle zákona č. 256/2004 Sb. jako vázaní zástupci investičního zprostředkovatele,
- spotřebitelských úvěrů podle zákona č. 257/2016 Sb. jako vázaní zástupci samostatného zprostředkovatele spotřebitelského úvěru,

společnosti SAB servis s.r.o., IČO: 24704008, se sídlem Praha 1 - Nové Město, Jungmannova 748/30, PSČ 11000. Tuto skutečnost je možné ověřit v Seznamu regulovaných a registrovaných subjektů finančního trhu České národní banky na http://www.cnb.cz/cnb/jerrs, kde také najdete aktuální podrobnosti o registraci a jejím rozsahu.

2010-2024 © Refixace.cz. Všechna práva vyhrazena. Kontaktní informace.