Máte dotaz? Zeptejte se!

Kontaktní formulář

Jméno
Příjmení
Telefon
E-mail
Váš dotaz nebo zpráva
 
Zavřít

E-book ke stažení

E-mail
 
Zavřít
Menu

Developerský projekt Liberty Building

Kdo by si nepřál bydlet v nových bytech v blízkosti centra Prahy, avšak daleko od nepříjemného hluku velkoměsta? Míst, která by splňovala takovéto požadavky je však v Praze málo. Je ještě méně míst, která Vám nabídnou možnost mít zde také kancelář, sídlo firmy nebo například ateliér. My jsme pro Vás jedno takové místo vytvořili na Praze 4, v Nuslích. Projekt nesoucí název LIBERTY BUILDING nabízí vše potřebné pro pohodlný život.

 

 

 

Lokalita pražských Nuslí je dnes řazena do širšího centra Prahy. Z větší části spadá do obvodu a městské části Praha 4 a z menší části (Nuselské údolí a zástavba východně od Vyšehradu, v okolí Slavojovy a Lumírovy ulice) do obvodu a městské části Praha 2.  Výborná dostupnost jak autem, tak MHD je jednou z největších výhod lokality.

Projekt se bude skládat ze dvou budov. Z novostavby a rekonstruované budovy administrativní části bývalé továrny. Byty jsou ke koupi v obou částech komplexu. Rekonstruovaná část nabídne zájemcům moderní, a přitom originální bydlení. Stropy vysoké cca 3,2 m přímo vybízí k vybudování vestavěné galerie nebo patra na spaní. Velká industriální okna zajistí dostatek denního světla a krásné výhledy na blízké Grébovy sady. Nejlepší výhled bude nabízet unikátní dvoupatrový byt s velkou terasou. K dispozici je také dostatek parkovacích stání a sklepů.

Novostavba pak nabídne moderní byty všech kategorií. K dispozici Vám navíc bude speciální plně vybavená místnost pro sportovní aktivity.

Prodej nových bytů a nebytových prostorů byl již zahájen, neváhejte tedy a vyberte si svůj nový byt v Praze 4 včas, ať nepromeškáte možnost dívat se každý den do zeleně Grébových sadů!

 

        

 

Budova se nachází v nedalekém okolí těchto ulic a lokalit:

Bartoškova, Kloboučnická, V Horkách, Nuselská, Jezerka, Otakarova, Táborská,..

Náměstí bratří synků, Nádraží Vršovice, Havlíčkovy sady neboli Grébovka či Gröbovka,..

 

Liberty Building vítězem Realitního projektu roku!  

Projekt Liberty Building vyhrál v prestižní soutěži Realitní projekt roku, která hodnotí nejlepší developerské projekty. Projekt získal nejvíce hlasů od široké veřejnosti v kategorii „Cena veřejnosti v lokalitě Praha 4“.

2010-2023 © Refixace.cz. Všechna práva vyhrazena. Kontaktní informace.