Máte dotaz? Zeptejte se!

Kontaktní formulář

Jméno
Příjmení
Telefon
E-mail
Váš dotaz nebo zpráva
 
Zavřít

E-book ke stažení

E-mail
 
Zavřít
Menu

Developerský projekt Kaskády u Botiče - ZKOLAUDOVÁNO

Práčská ulice, Praha 10 - Záběhlice

Snili jste někdy o pohádkovém bydlení v srdci přírody, zato se všemi výhodami velkoměsta? Nechce se vám z Prahy a zároveň máte pocit, že nalezení takového bydlení v Praze je nemožné? Pokud ano, máme pro vás příjemné překvapení. Za krásnými sceneriemi chráněného přírodního bohatství, v přímé blízkosti Hamerského rybníka a Botičského potoka, v Práčské ulici v Praze, se zrodil mimořádný projekt. Bydlení, kde i příroda má své místo. Člověk až zde zjišťuje, jak se dá žít ve městě i v přírodě zároveň. Nenechat si ujít žádnou pracovní příležitost a zároveň dopřát svým dětem krásné dětství, nechat svoji budoucí rodinu růst tam, kde roste i zeleň. Řekněte samy, jak by se vám líbilo …

Lokalita

Pokud Rádi sportujete, máte to odsud kousek do sportovního centra Hamr v Záběhlicích. Od roku 1922 jsou Záběhlice součástí Prahy. Ve dvacátých a třicátých letech na okrajích území Záběhlic vznikly rozsáhlé čtvrti rodinných domků, Spořilov a Zahradní Město. Ty byly po druhé světové válce rozšířeny rozsáhlými panelovými sídlišti a začátkem 21. století ve východní části Novým Zahradním Městem. Staré Záběhlice a Zahradní Město patří do městské části i obvodu Praha 10, Spořilov do městské části a obvodu Praha 4.

Lokalita nabízí nesčetné množství využití volného času. Nachází se zde turisticky atraktivní místa, přehrada, cyklostezky, trasy pro bruslaře či sportovní areál a golfový resort. Nemusíte volit mezi bydlením nedaleko centra a klidem okrajových částí metropole. Bydlení v Zeleném Botiči je postaveno na dokonalém souladu obojího.

Oblíbeným odpočinkovým místem je také Hamerský rybník, ke kterému se dostanete příjemnou procházkou. U Hamerského rybníka jste měli možnost pořídit si také bydlení, které jsme pro Vás stavěli. Další zelení v okolí vašeho bytu je Hostivař. Hostivařská nádrž a její okolí láká sportovce pro aktivní trávení volného času a ostatní pro příjemnou relaxaci u vody nebo v místním lesoparku.

Život není jednoduchý, ale v některých fázích by snad měl být trochu jednodušší a zejména šťastnější. Jsou to ty chvíle, kdy se rozhodujeme o společném usazení se, o místě kde budeme trávit společné chvíle, radovat se z našich úspěchů i drobností, o místě, kde budou i naše děti šťastné.

Dostupnost

Přímo před projektem je stanice Záběhlická škola a za pouhých sedm minut autobusem MHD budete na stanici metra Skalka. Nezapomněli jsme ani na vaše automobily a připravili pro ně v suterénu dostatek parkovacích míst. Za pár minut jízdy autem budete na Jižní spojce nebo městském okruhu, a můžete tak rychle a pohodlně zamířit k cíli vaší cesty.

 

Ekonomika projektu

Počet bytů

102

Počet nebytových prostor

2

Počet vnitřních garážových stání

99

 

 

2010-2023 © Refixace.cz. Všechna práva vyhrazena. Kontaktní informace.